GÖKÖZ İNŞAAT
GÖKÖZ İNŞAAT

2008 yılından beridir güçlü ve genç kadrosu ile , geleceğe dönük ve yaşama değer katacak projeler üreten bir firmadır. Firmanın Amacı , şehrin içerisinde modern ulaşılabilir , her türlü ihtiyaca yönelik cevap verebilen yenilenmiş konutlar üretmektir.
Güvene dayalı kat ettiği yolunda, KADIKÖY MODA,CAFERAĞA , OSMANAĞAbölgesini hedef almış . Butik olarak inşa edilen bu konutlar eski kullanım ömrü geçmiş konutları kentsel dönüşüm yapılanması ışığında , kimseyi mağdur etmeden tamamlamış, teslim etmiştir .
Herkesin ihtiyacını karşılayarak , teslim edilen her binanın yıllarca yeni kalması ve geçmiş sorunlarını tekrarlamaması için ŞEHİREVLERİ konseptini ortaya çıkarmış , Bu konsept ile, güvenlik , temizlik, vale profesyonel bina yönetim sistemi gibi hayati ihtiyaçlarını tamamlanan her binanın kullanımı için hizmete sunmuştur.
GÖKÖZ İNŞAAT ŞEHİREVLERİ konutlarının şehrin tam merkezinde yer alması nedeni ile Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir değer artışı ve kazanç sağladı . Marka için yapılan yeni yatırımlar ve deneyimli kadrosu ile , her yeni binada daha da perçinlemeyi başarmıştır.
Firmanın amacı; Dinamizmi daha da güçlendirerek budeğerli şehire ve sakinlerine ,güvenilir yarınlar sunmak için çalışmaktadır.